Leden 2013

Personal photos #1

31. ledna 2013 v 16:55 | Viviush~ |  Personal photos

ackvSMLy abmX34pS

Who's Going to Die?

29. ledna 2013 v 17:21 | Viviush~ |  TVD - News
---
Fanoušci Vampire Diaries by se měli připravit na smrt jedhono z hlavních posav.
"Chystá se jedna obrovská smrt, jedna kontrétní," řekla pro TVGuide.com Kat Graham. "Je to jeden z nejúžasnějších scénářů, jaké jsem kdy četla, vlastně jsem během jeho čtení brečela!"
Ano, a víme, že v nadpřerozeném seriálu je smrt nevyhnutelná a ne vždy smysluplná, ale Kat říká, že tahle bude něco. "Je to vlastně asi jedna z největších smrtí od začátku Vampire Diaries," říká. "Změní to podstatu seriálu, změní to podstatu vývoje postav v seriálu, změní to dynamiku, změní to úplně všechno. "
Zabije snad jeden z bratrů Salvatorů toho druhého ? Zradí Klaus jeho lásku Caroline a probodne ji ?Prohraje Jeremy bitvu jako lovec ? Přežene to Bonnie s magií ?
-Hiatus pokračuje!

Hiatus!

26. ledna 2013 v 15:27 | Viviush |  Diary

Moc se omlouvám ale nadpis je jasný! :-) Dávám malý hiatus.Důvod? ŠKOLA! Kvůli škole nemám vůbec čas tolik písemenk,úkolů a referátů už hlava upadne! :))Takže chtěla jsem napsat jen toto na zozepisování nemám chut až někdy jindy :DD

TVD 4x13 Into the Wild ~ Synopsis

20. ledna 2013 v 10:35 | Viviush~ |  TVD Season 4 - Synopsis
ZÁHADNÝ OSTROV - Shane vede výpravu na pustý ostrov, který leží mimo pobřeží Nového Skotska, kde je podle něho schované tajemství léku. Na dlohé cestě do vnitra ostrova Rebekah a Elena pokračují ve své ostré rivalitě, Stefan dělá všechno pro to, aby to udržel v klidu a Damon obviňuje Shanea z toho, že je vede do pasti. Bonnie a Jeremy se snaží dojít na zprávu Loveckého znaku, mezitím Shane odhaluje více z legendy o Silasovi a čarodějce Qetsiyah a s tím i kus jeho osobní historie. Zpátky v Mystic Falls, Tyler konfrontuje Klause a Caroline je chycena v násilí, která následuje.

TVD 4x12 A View To A Kill ~ Synopsis

20. ledna 2013 v 10:33 | Viviush~ |  TVD Season 4 - Synopsis
NEBEZPEČNÉ ZNÁMOSTI - Když se Rebekah obrátí na Klause s žádostí, aby zastavil Kola a ochránil Jeremyho, Klaus požádá Stefana o pomoc. Po zuřivém konfliktu s otcem, starostou Hopkinsem, kvůli jeho netradičnímu přístupu k ukončení násilí v Mystic Falls, má Bonnie hrůzu nahánějící hádku s Kolem, po které následuje nečekaný návštěvník. Klaus komplikuje už tak napjaté vztahy mezi Stefanem a Damonem tím, že odhalí něco víc ze Stefanova osobního života, pak překvapí Damona, když se ho zeptá na osobní radu. Elena řekne Stefanovi o svém nebezpečném plánu, který pro Jeremyho vymyslela, a tím se Stefan ocitá v obtížné situaci. Když je středoškolský historicky tématický tanec z let 1980 starostou zrušen, Stefan přijde s okouzlující cestou, jak to zklamané Rebec vynahradit.

TVD 4x11 Catch Me If You Can ~ Synopsis

20. ledna 2013 v 10:32 | Viviush~ |  TVD Season 4 - Synopsis
NOVÉ NEBEZPEČÍ - Jeremyho rozzuří, když se ho Klaus pokusí kontrolovat tím, že ohrozí Mattův život. Damon trénuje Jeremyho, aby byl připraven sejmout Klausovy nové upíry, ale zjistí, že je Kol předběhl. Kol dává jasně najevo, že se nezastaví před ničím, dokud všichni nepřestanou pátrat po léku. Rebekah při hledání nového spojence připomene Stefanovi, že kdysi byli blízcí přátelé. Když šerifka Forbesová a starosta Hopkins vyslýchají Shanea, zda nemá něco společného se smrtí členů Rady, přichází Bonnie s vlastními otázkami a Shane ji na oplátku zatlačí na hranici jejích sil. Elena vyjednává s Klausem, aby udržela Jeremyho v bezpečí, ale když se náhle objeví nebezpečí od naprosto nečekaného nepřítele, přichází Elena s vlastním odvážným plánem.


TVD 4x09 O Come, All Ye Faithful ~ Synopsis

20. ledna 2013 v 10:29 TVD Season 4 - Synopsis
ZIMNÍ ŘÍŠE DIVŮ V MYSTIC FALLS - Zatímco Zimní Říše divů zaplňuje ulice Mystic Falls, Stefan a Caroline se neshodnou s Tylerem kvůli jeho plánům pro Klause a jeho hybridy. Když Caroline navrhuje řešení jejich problému, Hayley nachází dramatický způsob, jak jí vyjasnit, že spolu nejsou na jedné lodi. Později Klaus učiní objev, který vede k chaosu a násilí. Mezitím se Elena a Damon vzdálí ke Gilbertovic domku u jezera, aby pomohli Jeremymu zdolat nějaké nebezpečné vnitřní démony. To vše i s pomocí Bonnie a profesora Shanea, který odhalí kus starověké historie, která všechny oněmí.

Femina Magazine - Photoshoot

18. ledna 2013 v 17:56 | Viviush |  P 2013
úvodník dodělám

abl33Rml ablSRFLT

FEBRUARY 13th - Femina Magazine

18. ledna 2013 v 17:55 | Viviush |  Magazine Scans
úvodník dodělám

achz45rj abov41xT acpW4Lgh adxTUENf aclwdVy4

TVD 4x11 Catch Me If You Can - Stills

18. ledna 2013 v 17:55 | Viviush |  TVD - season 4 Stills
úvodník dodělám

acwmVy1I adkomE1k adocBKVL aciwRmnp


I LOVE YOU GUYS!

10. ledna 2013 v 17:53 | Viviush |  Diary
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lbv9xwTLxD1qealwto1_500.gif

Už je to 2000 návštěvníku co navštívilo můj blog :) Tolik vám chci poděkovat za každou návštěvu a komentář :))
Jinak ted poslední dobou nemám tolik času...Pořád píšeme nějaké písemky jinak dneska jsem dostala 1 a 2 z matiky :DD
A jako vždy 1 z angličtiny :)) Zítra píšeme z Chemie snad všechny prvky co jsme se učily uff!! :DD
Tak mi držte palce:))
XOXO Viviush

Happy B. Day!

9. ledna 2013 v 16:21 | Viviush~ |  Diary
Nina dnes slaví krásné 24.narozeniny tak já bych ji chtěla popřát.Hoodně zdraví a uspěchu a at je krásně oslaví! :)
Dále jsem vyrobila divnou "tapetu" :DD
Velikost: 1365x772

abn9utPe

TVD 4x08 We Allways Have a Bourbon Street - Synopsis

6. ledna 2013 v 14:21 | Viviush |  TVD Season 4 - Synopsis

FLASHBACK DO NEW ORLEANS DO ROKU 1942 - Když Stefan (Paul Wesley) confrontuje Damona (Ian Somerhalder) s podezřením týkajícího se Eleny (Nina Dobrev), Damon nemá jinou možnost než pomoct Stefanovi vyšetřovat. Když pátrají po novinkách, Damon a Stefan míří do New Orleans, aby zjistili, jestli nenajdou někoho, kdo si pamatuje události jejich poslední návštěvy v roce 1942, včetně jedné z Damonových dřívějších lásek Charlotte (hostující hvězda Madeline Zima). Mezitím, co jsou Salvatorovi bratři pryč ze města, Elena, Caroline (Candice Accola) a Bonnie (Kat Graham) si dělají dámskou jízdu a emoce rychle vzrostou, když Elena donáší šokující novinky. Na Hayleyino ( hostující hvězda Phoebe Tonkin) pobízení Tyler (Michael Trevino) konfrontuje jednoho z Klausových hybridů, Kimberly (hostující hvězda Alyssa Diaz) a situace se rychle vystupňuje k násilí. Nakonec Damon čelí srdcervoucímu rozhodnutí.


TVD 4x07 Brothers Keeper - Synopsis

6. ledna 2013 v 14:18 | Viviush |  TVD Season 4 - Synopsis
Slavnost Miss Mystic Falls - Caroline udělá vše, co bude v jejích silách, aby pomohla Stefanovi a Eleně v jejich těžkém období. Damon se bude pokoušet přesvědčit Stefana, aby mu pomohl odhalit motivy profesora Shanea, ale Stefan se zaměřuje na realizaci jiného plánu - s Klausem. Zatím, co Tyler s Hayley pracují na tajném projektu a Damon konfrontuje profesora Shanea z jeho podezření, Elena s Caroline pomohou April s výběrem šatů na každoroční slavnost - Miss Mystic Falls. Jeremy, jehož vystrašili jeho živé noční můry, se obrátí s prosbou o pomoc na Matta, ale situace se vyvrbí dříve, než jsme očekávali.

TVD 4x06 We All Go a Little Mad Sometimes - Synopsis

6. ledna 2013 v 14:17 | Viviush |  TVD Season 4 - Synopsis
Elenina nová noční můra - hrůzostrašné halucinace, které Elenou otřesou a zmatou ji, způsobí, že se dopustí nebezpečné chyby. Poté, co Klaus prozradí Stefanovi znepokojující informace o Eleně, vezme věci do vlastních rukou. Profesor Shane odhalí Damonovi a Bonnie příběh starověké magie. S Klausovou a Stefanovou pomocí začne Jeremy novou kapitolu svého života. Zatím, co se Elena konečně přizná Stefanovi s bolestivou osobní informací, Matt poskytne Damonovi určité informace o profesorovi Shanovi.

TVD 4x05 The Killer - Synopsis

6. ledna 2013 v 14:16 | Viviush |  TVD Season 4 - Synopsis
LOVCOVO PROHLÁŠENÍ - Stefan a Klaus uzavřou složité spojenectví, aby se pokusili a zadrželi nebezpečí, které Connor pro město představuje. Když Connor vezme Jeremyho, Matta a April jako rukojmí, které drží v Grillu, Stefan a Damon se neshodnout na tom, jaký by byl nejlepší postup a Elena je opět chycena mezi dvěma bratry. Situace rychle nabere násilný obrat, když Klaus pošle Deana, jednoho ze svých hybridů, aby se Connorovi postavil. Caroline je překvapená, když v Lockwoodské vile najde Hayley. Mezitím profesor Shane pracuje s Bonnie, aby ji pomohl překonat její strach a vinu.

TVD 4x04 The Five - Synopsis

6. ledna 2013 v 14:14 | Viviush |  TVD Season 4 - Synopsis
STUDENTSKÁ PÁRTY A FLASHBACKY Z ITÁLIE Z 12. STOLETÍ - Damon, Bonnie a Elena jdou navštívit vysokou školu Whitmore College, kde učí profesor Shane okultní studium, které kdysi učila Bonniina babička. Damon využije párty a dá Eleně lekci při výběru oběti. Pokus Rebekah, aby jí Matt odpustil skončil neúspěchem, ale překvapí ji nečekané novinky od Klause. Když se Stefan ptá Klause na Connorovi motivy, Klaus začně vyprávět o potkání velké a staré skupiny lovců upírů, Stefan dostane šokující informace ale od Rebekah.

TVD 4x03 The Rager - Synopsis

6. ledna 2013 v 14:13 | Viviush |  TVD Season 4 - Synopsis
Zrozen být nespoutaný - Conor pokračuje ve svém pátrání, aby odhalil tajemství Mystic Falls a pokouší se přesvědčit Jeremyho, aby s ním spolupracoval. S pomocí doktorky Fellové, Damon a Klaus zpovídají Connora, ale konflikt nabere smrtící obrat. Snažíc se udržet svůj život tak normální, jak to jen jde, je Elena odhodlaná pokračovat ve svém posledním ročníku na Mystic Falls High s Mattovou a Carolininou podporou. Rebečin příjezd do školy ale ztíží Eleninu snahu kontrolovat svůj hněv, rychle ale zjistí, že střet s Rebekou by mohl být velmi nebezpečný. Později si Rebekah uvědomuje jak je opuštěná, a tak se spřátelí s April. Stefan vezme Elenu na vzrušující jízdu na motorce, ve snaze ukázat jí, že život může být stále zábava. Tylera poctí návštěvou Hayley, vlkodlakčice, která mu pomohla přestát utrpení, když se snažil zlomit své pouto ke Klausovi. Mající obavy jak o Elenu, tak o své vlastní emoce, se Stefan obrací k soucitné Caroline pro radu.