Spoiler #4

6. srpna 2012 v 14:11 |  TVD Season 4 - Spoilers

ELENA / DAMON / STEFAN - Elenina přeměna v upírku - a návrat všech vzpomínek, které ji Damon vymazal - bude mít velmi výrazný dopad na její vztahy s oběma bratry. "Během toho, jak se bude měnit na tuto novou osobu, se ji bude vše, co si prožila s Damonem i se Stefanem, jevit v jiném světle," říká Julie. "Tyto okolnosti, které jsou více jak strašné, způsobí, že všichni tři se o sebe začnou více starat, jejich debaty a hádky budou mnohem intenzivnější a jejich láska bude tak hluboká, jak je to jen možné."
I když se Damon vátí ke svému chování z 1. série, "rozhodně to není konec Deleny, čehož se mnozí fanoušci obávají," ujišťuje nás Julie. "Vlastně je to do jisté míry jen začátek začátku". Ale jen kvůli tomu, že si Elena nyní pamatuje Damonovo vyznání lásky a to, že ho potkala jako prvního, nezačne najednou litovat rozhodnutí, zůstat se Stefanem. "Nechci, aby byla přelétavá," říká Julie Plec. "Během toho, jak se bude snažit porozumět hlavně sobě samotné, jejímu přátelství s Damonem, budou pro ni tyto nové informace velice důležité."

DVA HYBRIDI A JEDNA UPÍRKA - Možná jste slyšeli, že při společném setkání Caroline a Tylera budou létat šaty. Otázkjou vška je, zda to během tohoto radostného objetí bude skutečný Tyler, nebo bude v jeho těle stále Klaus. "Budete si na to muset počkat a přesvědčit se na vlastní oči," říká Julie. "Rozhodně si myslím, že Klaus během svého předstírání udělá pár chyb, a to už v první epizodě." Mezitím příjde do města nová tvář, která má společnou minulost s Tylerem. "Uvidíme, že je to jeho velmi dobrý kamarádka, která pro něho v minulosti hodně znamenala." Měli by se snad fanoušky Caroline a Tylera obávat této nové a sexy dívky, jak nám ji Julie sama popsala? "Caroline a Tyler mají mezi sebou velmi silné pouto a velmi pevný vztah, takže by to musel být někdo opravdu velmi speciální, aby se jim postavil do cesty."

JEREMY, BONNIE A ... APRIL? - Mohla by mít April, která se po dlouhé době opět vrací do městečka Mystic Falls a má společnou minulost se sourozenci Gilbertovými s Jeremym něco vác než jen přátelství? "Nepřivedli jsme ji do děje proto, aby plnila roli milostného zájmu," říká Julie. "Pokud náhodou ale přeskočí jiskra, nebudeme se tomu bránit." Mezitím se Jeremy a jeho ex-přítelkyně Bonnie "na sebe pevně navážou. Přestože se jim nepodařilo najít klid v jejich vztahu, bude mezi nimi i nadále velmi silné citové pouto. Opravdu vám ale nemohu říci, zda tam bude i trocha romantiky či ne."

Source
http://online-tvd.blog.cz/


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama